Úvod » Modelářské rozvodovky » Rozvodovka MSZ-03


        

Rozvodovka MSZ-03

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 015
Výrobce: MStechnology
Cena před slevou 2 700 Kč
naše cena:
2 500 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Speciální zakázková rozvodoka pro model Axiál s převodovým poměrem 2,18/1, s výstupem 8x8. Kuličková ložiska 10x5x4 s přírubou, masivní ocelová kola pro dlouhou životnost a maximální možný přenos kroutícího momentu. Výstupní a vstupní hřídel z nástrojové oceli s ploškami pro kardanový stavěcí šroub (červík). Plně rozebiratelná. Přesná poloha ozubených kol je vůči sobě vždy zajištěna pomocí vodících kolíků. K rozvodovce je ještě uděláné plato na baterii.

Robustní zpracování.

 

Pokud vám nevyhovuje žádná ze sériových rozvodovek, které jsou v našem sortimentu, můžeme vám ji vytvořit na zakázku. Důležité je brát v potaz, aby do ní šly použít již námi vyráběné ozubené převody a aby jste měli již aspoň přibližnou rozměrovou a tvarovou představu. Jsme schopni nabídnout rozvodovky těchto parametrů 1x1, 1x2, 2x1 a 2x2. Pokud máte svou představu, nebojte se nám ji napsat, pokusíme se vám navrhnout vhodné řešení.

 

Při objednávce prosím napiště do poznámky, jakou šířku rozvodovky by jste potřebovali. Doba dodání vzhledem k zakázkové výrobě je cirka 14 dní!

Pokud máte zájem o tento typ rozvodovky, neváhejte nás kontaktovat na náš email. Dostupnost na dotaz.