Úvod » Modelářské rozvodovky » Rozvodovka MSZ-04


        

Rozvodovka MSZ-04

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 016
Výrobce: MStechnology
Cena před slevou 2 500 Kč
naše cena:
2 200 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Speciální zakázková sestupná rozvodovka do roury, pro modely Tatra. Převodový poměr 2,18:1, uložení v kuličkových ložiskách, rozebiratelná. Ozubená soukolí jsou vzájemně jemně zabroušené, aby byl zaručen tichý a lehký chod. Masivní ocelová kola pro dlouhou životnost a maximální možný přenos kroutícího momentu. Výstupní a vstupní hřídel z nástrojové oceli s ploškami pro kardanový stavěcí šroub (červík). Plně rozebiratelná. Přesná poloha ozubených kol je vůči sobě vždy zajištěna pomocí vodících kolíků.

Robustní zpracování.

 

Pokud vám nevyhovuje žádná ze sériových rozvodovek, které jsou v našem sortimentu, můžeme vám ji vytvořit na zakázku. Důležité je brát v potaz, aby do ní šly použít již námi vyráběné ozubené převody a aby jste měli již aspoň přibližnou rozměrovou a tvarovou představu. Jsme schopni nabídnout rozvodovky těchto parametrů 1x1, 1x2, 2x1 a 2x2. Pokud máte svou představu, nebojte se nám ji napsat, pokusíme se vám navrhnout vhodné řešení.

 

Při objednávce prosím napiště do poznámky, jakou šířku rozvodovky by jste potřebovali. Doba dodání vzhledem k zakázkové výrobě je cirka 14 dní!