Úvod » Tuning díly pro Axial SCX10 » Tuning díly pro Axial » set tuning řízení Axial


        

set tuning řízení Axial

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 171b
Výrobce: MStechnology
Cena před slevou 1 300 Kč
naše cena:
1 380 Kč ( Nejsme plátci DPH )

 

Nový kompletní set tuningu řízení, za zvýhodněnou cenu. Set obsahuje základní tuning řízení v ceně 1 100,- , nový držák tlumičů typ 1 v ceně 260,- a stavitelný držák tlumičů vrchní v ceně 140,- .

 

Řízení má oproti originálu několik výhod, je celohliníkové, je rozebiratelná, dovoluje propojení za nápravou a tím docílení správné geometrie řízení, kdy se vnitřní kolo vytočí víc, než vnější kolo, je uložené v kuličkových ložiskách oboustraně krytých, tím má minimální odpor při zatáčení, nedochází k otěru materiálu na tuningovém dílu, což maximálně prodlouží jeho životnost a vaše investované peníze, dál bude možnost výměny (dokoupení) dalších tvarů pák, které by vyhovovaly přímo vašim účelům a kompletní nabídka náhradních dílů přímo od výrobce. Plná kompaktibilita s originál díly Axial. Zakládám si na tom, aby toto řízení bylo opravdu funkční s originál díly Axial, né, jako jiné neoriginální náhražky, kde pořád něco drhne a jde ztuha, nebo vůbec.

Páky řízení, domky i držák tlumičů jsou vyrobeny přesným obráběním na CNC. Materiál dural, povrchová úprava černý elox.

.

Obsah balení: -páky řízení 2x, domky řízení 2x, ložiska řízení 4x, vymezovací podložka 3x6x0.2 mm 5x, spojovací materiál.

-držák tlumičů typ jedna, materiál dural, černý elox, včetně spojovacího materiálu.

-držák tlumičů stavitelný vrchní, materiál ner ocel tl. 2 mm, včetně spojovacího materiálu.

 

Pokud je tuning řízení použito v kombinaci s CVD poloosami, nebo kardanovými poloosami MStechnology, dochází k opravdu dost velkému rejdu, kdy už originální délka pák tuning řízení není dostatečně účiná, proto dopručujeme přikopupit konverzi pro prodloužení pák tuning řízení číslo 310, čímž ze své přední nápravy dostanete to maximum co je možné.


 

Povrchová úprava: černý elox.

Spojovací materiál: nerez.

více foto: zde